تبلیغات
با گذشت تنها چند روز تا پایان فصل هفتم بازی Game of Thrones، اینترنت با نظریه ها و پیش بینی های جالبی روبرو است. آیا Jon و Dany تبدیل به جدیدترین زن و شوهر قدرت می شوند؟ اژدها یخی چگونه کار می کند؟ در حالی که شما باید برای یک پاسخ صبر کنید تا صبح روزی به نمایش در می آید، هشدار اسپویلر نیازی نیست. از همان ابتدا، هر دو بازیگران و خدمه به صورت مدرن سرمایه گذاری شده اند و جایی که از Instagram آشکارتر است. اگر چه تعدادی از بازیکنان اصلی این نمایشگاه، استفاده از رسانه های اجتماعی را محدود می کنند، متاسفانه، شما نخواهید یافت که Key Harington و Gwendoline کریستی بر روی "gram-those who فعال در ارتقاء پلتفرم با بیش از selfies استاندارد هستند. اشتراک این تصاویر فوری در پشت صحنه، پیک ها را به گنبدهای خود و حتی طرح هایی از این لباس های معروف، این ها باید دنبال کننده ها باشند.

میشل کلپتون

به عنوان مجموعه ای از Emmy برنده طراح لباس، میشل کلپتون نیروی پشت لباس های خاطره شناسی توسط Daenerys، Cersei، و Sansa، و همچنین اسکله Ikea Jon Snow است. در Instagram Clapton بینش را در مورد این قطعات پیچیده با طرح و عکس هایی که روند آن را تایید می کند، فراهم می کند. نگاه عمیق، چیزهای زیادی را در اختیار شما می گذارد - آیا می دانید که خزانه دنج پوشیده از خزانه دزدی برای پوشاندن اژدها به شمال در واقع جعلی بود؟ و شما را ساعت ها سخت کار می کند که به هر آیتم قدردانی می کنند. کلپتون به عنوان یک جایزه اضافه شده، تصاویری را از کار خود در لباس های به همان اندازه قابل توجه برای The Crown هم می کند.

امیلیا کلارک

امیلیا کلارک هنگامی که او شایعات Jonerys را با شخصیت خود و یا فیلم های با Chewbacca فیلم می گیرد، افکار خود را در مورد مد و زیبایی به اشتراک می گذارد. مادر بزرگ اژدها بارها به نظر می رسد و عکس های مورد علاقه خود را از محصولات مراقبت از پوست خود را نگه می دارد تغذیه خود را خوشحال و پر از ذوق خود را.

میسی ویلیامز

این به این معناست که Instagram آریا استارک منحصر به فرد خواهد بود و حساب مایلی ویلیامز از نوجوانان خشن است. ویلیامز از نسل منحصر به فرد خود استفاده می کند، اما زمانی که برای شبهای بزرگ می آید، او به حالت زرق و برق با تصاویر فراوانی می پردازد که عاشق آرایش او هستند.Game of Thrones Cast

Carice van Houten

Carice van Houten به عنوان یک مادر جدید به پسر مونت، به طور منظم لباس های شایان ستایش خود را از روز به اشتراک می گذارد. طرفداران سبک مادری و منحصر به فرد در بسیاری از پست های خود که مجهز به لباس های مینیاتوری از خطوط بچه شیی مانند کارامل، Imps & Elfs و Arsène et les tubelettes هستند، الهام می گیرند. اگرچه او آن را با عکس فوری یا شخصیت مورد علاقه شخصی (مجموعه او از حلقه های ویولت آنا) مخلوط می کند، پست های کودک بسیار ناز است که نادیده گرفته شود.

سوفی ترنر

پست های سوفی ترنر طرفداران خود را برای سوار شدن می بینند. این که آیا او ردیف اولیه را در نمایشگاه توچال خبری Louis Vuitton در کیوتو خنثی می کند یا اینکه در BAFTA کمی سرگرم کننده است، ترنر لحظه و سبک او را به تصویر می کشد. با مقدار زیادی از Vuitton در نمایش، و همچنین کمد لباس Turner تی شرت و شلوار جین، کمبود الهام از لباس وجود دارد.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در جمعه، ۳ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱:۵۰ بعد از ظهر، ۵۳ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر