تبلیغات
به عنوان یک مدل مد آماتور، من واقعا در مد و امروز علاقه مند هستم، من می خواهم در مورد نحوه انتخاب یک لباس مناسب برای خود صحبت کنید. به یاد داشته باشید، این است که به شدت توسط تنظیمات شخصی خود من نوشته شده است. شما فقط باید با استفاده از نظر من به عنوان یک مرجع، و همچنین نظر خود را در نظر بگیرند.KOO***: Lovely black maxi dress:

دو چیز مهم شما نیاز به در نظر هنگام خرید یک لباس وجود دارد. نخست ارتفاع خود را به شما کوتاه، و یا به طور متوسط، و یا بلند است، می شود؟ با توجه به این متغیر، شما می توانید پیدا کردن آنچه که طول لباس شما باید انتخاب کنید، که آیا آن کوتاه، متوسط، و طولانی است. دومین چیزی که رنگ پوست و تن خود را است. رنگ پوست خود را یک متغیر مهم از چه رنگ لباس شما باید انتخاب کنید است.

پیدا کردن لباس مناسب بسیار چالش برانگیز است، اما آن را نیز یک لحظه بسیار هیجان انگیز و خوشحال قبل از پارگی کیسه آب. شما می خواهید در متمرکز شود، و مدل مرحله که در آن شما خود را تولید به عنوان یک بازیگر در مقابل بسیاری از تماشاگران است. من به برخی از جنبه های لباس با ارتفاع و رنگ پوست خود را که دو محور اصلی به از زمانی که شما لباس خود را انتخاب کنید فکر می کنم به طور خلاصه.

من می توانم یک فرمول بسیار ساده است در خود من و تجارب مدل همکاران من است. فرمول در واقع بسیار ساده است. کوتاه کوتاه است، قد بلند طولانی است، و متوسط هم پیش رفته است. اگر ارتفاع خود را کوتاه تر از معمول است، یک لباس بلند شما را نگاه حتی کوتاه تر. در مقابل، اگر شما قد بلند هستند و شما لباس های فوق العاده کوتاه، به نظر می رسد دست و پا و نامتعادل است. در این مورد، شما باید که آیا یک لباس بلند و یا طول زانو لباس کوتاه می پوشند. از آن خواهد شد یک انتخاب بهتر چرا که شما و لباس خود را خواهد شد به طور طبیعی بیشتر در اتصالات راست نشان داده شده.

اگر شما یک فرد قد متوسط هستند، شما هم می توانید کوتاه و یا طولانی بروید. آنها تمام خواهد شد کاملا با ارتفاع متوسط خود را نصب شده است. به عنوان مثال، لباس طول توپ را روی گوه هستند یکی از نمونه های خوب است. به نظر می رسد سکسی و وحشی با احساس عاشقانه. از آنجا که طبیعت از طراحی آن، رنگ ساده هستند جذاب بر روی آن است. بهترین شرط بندی شما خواهد شد انتخاب یک لباس رنگ رنگارنگ یا دو است که به شما یک تصویر پویا تر. شما ممکن است این نوع لباس را امتحان کنید اگر شما محفوظ و آرامش است. گاهی اوقات، شما نیاز به نشان دادن ابعاد دیگر خود را بر اساس لباس.

عنصر مهم دوم لباس خرید رنگ خود را از پوست است. رنگ پوست جامد خالص می رود و با یک رنگ جامد از لباس، و تن مخلوط و یا متوسط رنگ پوست ممکن است خوب برای رنگ و یا چاپ لباس متوسط. رنگ جامد که من در اینجا ذکر سفید، سیاه و سفید، و قرمز رنگ هستند. دیگر رنگ مخلوط و یا چاپ بنفش، زرد، آبی، آبی سیر، خاکستری، کبود، نقره ای، بنفش، و یا رنگ های مخلوط، و غیره برای مثال، اگر پوست شما هم تن سفید و یا سیاه و سفید، شما می توانید به راحتی هر مدل لباس هضم خواهد بود با از رنگ های سفید، سیاه و سفید و قرمز است. این لباس رنگ جامد نشان دهنده چهره استثنایی و فوق العاده است، اما اگر شما یک رنگ متوسط و یا کسل کننده از لباس را انتخاب کنید، رنگ صورت خود را خواهد شد با رنگ لباس مخلوط شده است. هیچ به نفع مقابل وجود دارد. این یک اثر استتار نامیده می شود.

چگونه در مورد اگر شما یک تن متوسط رنگ پوست، مانند آسیا، لاتین، اروپا، و یا خاورمیانه؟ این نوع از افراد رنگ پوست به خوبی با یک تن متوسط از لباس رنگ مانند مخلوط، دو تن، و یا لباس چاپ شده است. رنگ پوست شما و رنگ لباس شما خواهد شد بسیار سازگار تر بدون اثر کنتراست. شما نمیتوانید لباس پویا تر، رنگارنگ و فانتزی را انتخاب نمایید برای نشان رنگ پوست تن متوسط خود را بیشتر.

خرید لباس سرگرم کننده است، اما گاهی اوقات، از آن خواهد شد یک کار دلهره آور با استرس است. با این حال، اگر شما یک درک پایه ای از این دو عنصر اشاره کردم، آن را به شما کمک خواهد کرد که برای انتخاب یک لباس مناسب تر با اعتماد به نفس. مدل یک جای به خودتان نمایش داده است. در روز قبل پارگی کیسه آب، شما خودتان را به دنبال بهتر. حق انتخاب از لباس بر اساس قد و رنگ پوست شما خواهد بود اولین چیزی که شما نیاز به در نظر به خود نمایش با لباس. سپس مدل خواهد شد کاملا لذت بخش است.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در شنبه، ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶ بعد از ظهر، ۴۰ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر