تبلیغات
برای چند سال گذشته، برخی از هنرمندان پیشرو مد هیپ هاپ به سبک راک اند رول برای الهام تبدیل شده اند. Young Thug اغلب نوعی از کت های خزنده ی عجیب و غریب را می بیند که در گذشته در ستاره های سنگ های گلم درست در خانه دیده می شود (حتی خود را به عنوان یک راکستار اعلام می کند)؛ Lil Uzi Vert دارای انتهای emo از طیف پوشش داده شده است؛ و MIGO خواهد دکمه های گل دکمه های ورزشی است که می توان تصور میک Jagger پوشیدن در اوج خود را تصور کنید.

اگر چه اگر Instagram Swae Lee چیزی برای رفتن داشته باشد، گاوچران ممکن است راهنمایی جدید روحانی روپایی برای رپرها باشد. Rae Sremmurd MC تا به حال یک چیز برای سبک غربی برای برخی از زمان - او در نمایش امشب در سال گذشته در کلاه گالن و یک جفت چکمه های فولادی تاج ساخته شده است - و آخرین نگاه او ثابت می کند که به طور کامل متعهد به این ایده فراتر از لوازم جانبی کابوی کلاسیک.

لی در روزهای اخیر در خیابان های لس آنجلس در یک کت و شلوار دوزی کت و شلوار سیاه و سفید، شلوار که با تصاویر گیتار های کوچک بر روی جیب تزئین شده و یک جفت چکمه های گاوچران خیره کننده ظاهر شده است. او اولین کسی نیست که بر روی باند پیاپی قراری بپردازد. پست های هنرمندان غربی رنگارنگ پست Malone به سرعت او را به یک فرشته قرمز غیر منتظره متمایز می کند - کت و شلوار قرمز براق قرمز که بر روی آخر هفته گذاشته است یک مثال خوب است. غرب وحشی غرب ممکن است برای بعضی ها ظاهری شبیه به نظر برسد، اما این به وضوح بیش از یک مرحله برای رپپرها مانند لی و پست ماله است. آنها در آن برای پرواز طولانی هستند.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در سه شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۷ قبل از ظهر، ۱۷ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر