تبلیغات
در حالی که از چند هفته گذشته در حال رفتن به نمایشگاه لباسهای مردانه در لندن، فلورانس و پاریس بودم، من نیز توانستم انرژی زیادی به دست آوردم. لعنت! چرا من تا به حال شمع های قدیمی خود را از چینی به فروشگاه خیریه تحویل داده ام؟ تا حدود دو هفته قبل، در نگاه مد روز، این شلوارهای گاه به گاه آرچتیپال عملا به عنوان نماد جهانی برای مادر و پدر پدر و مادر، خجالت زده بود. اما حالا ببین چه اتفاقی افتاده! چینی غیر قابل تصور است که فقط فکر می کند - ناگهان رادیو اکتیو داغ است.

مارتین رز اولین نمایش نئو چینی در لندن را تحویل داد. سپس JW Anderson در فلورانس، با یک نسخه کامل و Drapey، باریک تقریبا به طور منظم نوع J.Crew مانند و یک جفت چینی Bermudas آمد. بنابراین، در اینجا دو طراح جوان جالب مد، منجر به توانبخشی بیشتر از پایین تر از جفت شلوار عمومی در لغت نامه مردانه بود. آیا می تواند در واقع چیست؟ اوه، بله، این بود!

احیای چینی در همه بهترین مکانها، که در آن برش عالی و طعم بی عیب و نقص است: در Fendi و Ermenegildo Zegna در میلان، در Hermès در پاریس ادامه داد. پیش از این، من بی سر و صدا به خودم ناله کردم، من می خواهم یک جفت! چشم انداز همه این چینی ها دوباره خنک شده بود من را به 90s بازگشت، زمانی که همه چیز جدید بود، Gap تازه بود، و هلموت لنگ و جیل سندر به ما مجوز حداقلی برای دادن به در یک عملی اما unsexy unisex لباس فرم.

همه چیزهایی که مورد نیاز بود، یک تی شرت سفید و یک جفت صندل چرمی درست یا Stan Smiths بود که از طریق تابستان دریافت کنید. همه چیز را می بینم که اکنون نیاز دارم. چینی من به غرب رفت، بنابراین من در شکار نیستم.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در چهارشنبه، ۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۸ قبل از ظهر، ۴۷ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر