تبلیغات
استعداد ستاره برادوی Denée بنتون برای خود صحبت می: در جوایز تونی فردا شب او را در برابر اسطورههای زندگی پتی لوپن و بت Midler برای بهترین بازیگر زن در موسیقی، به لطف بسیار را buzzed-در مورد نقش او را در ناتاشا، پیر و بزرگ ستاره دنباله دار از 1812. اما او به عنوان شکند در صحنه هالیوود، مدل مو بطری بازکن-فر پیچیده او بدست میآورد و توجه تقریبا به همان اندازه.

از رنسانس الهام گرفته از نوارهای سیم طلا به هنرمندانه بسته نان عمودی گره خورده، هر یک از مو بنتون به نظر می رسد یک بزرگتر، بیانیه ای جسورانه تر از گذشته است. میکل آنژ پشت سر او coifs آوانگارد؟ این امر می تواند آرایشگر انگلیسی متولد ورنون فرانسوا. پس از در نظر گرفتن از سبک فرانسوا برای مشتری قدیمی و آفتاب پرست مو لوپیتا نیونگو ایجاد، بنتون سال گذشته به او دنبال می کردن بوده ام و آنها همکاری از زمان.

جمعیت کثیری از ستاره در آغوش طبیعی بافت از جمله Solange به، کری واشنگتن، تریسی الیس راس، و خود را روت Negga-نیز به فرانسوا، که آن ماموریت خود را به مجددا مشهور آرمان مو و همچنین آموزش توده ها در مو بافت با ساخته شده است هجوم آورده خود خط مراقبت از مو نام کمل، که برآورده سازد به فر، از هر شکل، اندازه، و تراکم.

"آیا این ایده ها چگونه مو بافت باید بر روی فرش قرمز پوشیده وجود دارد، و من از راه من برای شکستن این مرزها برود، می گوید:" فرانسوا. "من قدرت و تطبیق پذیری از انواع مو گره خورده و coily را ببینید." با کمک از معروف خود مشتریان و در یک زمان که در آن زنان بیش از پیش در حال گذار به طول آنها از نظر شیمیایی به طبیعی فرانسوا صاف است الهام بخشیدن به نسل جدید را در آغوش متولد شده با آن بافت است.

همانطور که برای آنچه که او در فروشگاه برای شب بزرگ بنتون در TONYS کردم؟ انتظار غیر منتظره: "Denée هیجان زده می شود وقتی که من فقط دست من در هوا قرار داده و آمده تا با یک سبک،" او می گوید. سحر و جادو مو، در واقع.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در دوشنبه، ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۶ قبل از ظهر، ۴۹ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر