تبلیغات
کفش ها به عنوان یکی از لوازم جانبی مد حیاتی ترین برای زنان در نظر گرفته. اگر شما به پوشیدن یک لباس زرق و برق دار برای حزب خود در حالی که شما پوشیدن کفش که به طور کامل عدم تطابق با لباس، شما قطعا نگاه عجیب و غریب. بنابراین، شما همیشه باید بسیار مراقب باشید در حالی که انتخاب کفش خود را. در این مورد، کفش بهترین گزینه است. این کفش ها منطبق با تقریبا تمام انواع از لباس، آن است که آیا لباس بلند برای حزب می پوشد، دامن کوتاه یا شلوار جین است.❤ miu miu turquoise flower high heels looooove<<< I am not responsible for any incedents caused by theses shoes.:

زنان عاشق پوشیدن کفش پاشنه بلند. این کفش ها تبدیل شده اند آخرین شوق در صنعت کفش. تقریبا تمام طراحی مارک ها و تولید کفش برای زنان است. شما می توانید بسیاری از گونه ها، سبک رنگ و اندازه در کفش است. بنابراین، شما می توانید مطمئن باشید برای دریافت پاشنه از انتخاب شما، مهم نیست چه اندازه پای شما است.

مردان نیز عاشق تماشای زنان در کفش. تصویری از یک زن راه رفتن در پاشنه و نوسان دار باسن خود را به یک چشم، که هر مرد را دوست دارد به تماشای است. بنابراین، اگر شما یک زن که دوست دارد برای جذب مردان، قطعا پوشیدن یک جفت از تطبیق با لباس خود را.

چندین مزیت برای پوشیدن کفش وجود دارد. یک زن زیبا تر به نظر می رسد و احساس می کند اعتماد به نفس بیشتری در هنگام پوشیدن کفش پاشنه این. آنها در افزایش تا ارتفاع یک زن کمک کند. بنابراین کفش پاشنه یک گزینه عالی برای زن کوتاه به نگاه بلندتر هستند. آنها را از پاها یک نگاه بلندتر و باریک. علاوه بر این هنگامی که یک زن در کفش پیاده روی، او به نظر می رسد بسیار پیچیده تر و ظریف است. بنابراین، کفش در کفش پاشنه بلند قطعا یک بعد جدید به شخصیت هر زن اضافه کنید.

کفش پاشنه بلند در طرح ها و اشکال مختلف در دسترس هستند. دفعات بازدید: زیر به برخی از محبوب ترین انواع پاشنه.

• پاشنه مخروطی شکل پاشنه گرد، می رود که گسترده که در آن آن را مطابق تنها و سپس دوباره می رود باریک در نقطه تماس با زمین است
• کفش پاشنه بچه گربه پاشنه باریک و کوتاه هستند. حداکثر ارتفاع آن می توانید از 2 اینچ می باشد.
• کفش پاشنه منشور پاشنه که 3 طرف تخت و بسیار شبیه به مثلث می باشد.
• یک دشنه یکی از بلندترین و نازک ترین کفش پاشنه است. این کفش پاشنه حداقل 2 اینچ قد بلند هستند.
• پاشنه گوه با استفاده از تمام فضای زیر قوس.

کفش پاشنه بلند به طور معمول در مکان های فانتزی مانند کافه ها، رستوران ها، مراسم ازدواج و یا هر مناسبت های رسمی استفاده می شود. همچنین شما می خواهد زنان با پوشیدن یک کفش پاشنه بلند در دفاتر خود را ببینید. شما می توانید پاشنه تقریبا در هر نقطه مگر اینکه شما احساس راحتی در آن را می پوشند.heels...WHAT?! WHAT?! HOTNESS!!!:

بسیاری از زنان بر این عقیده است که کفش باعث درد پا و یا کمر درد وجود دارد. درست است! اما در این مورد، مهم است که توجه داشته باشید که کمر درد و پا درد تنها به زنان که حق کفش اندازه لباس نیست و یا نمی در راه مناسب راه رفتن نیست اتفاقی می افتد. قبل از خرید یک کفش پاشنه بلند، همیشه پای خود را اندازه گیری برای جلوگیری از خرید اندازه اشتباه است.

چندین فروشگاه آنلاین فروش کفش های پاشنه بلند در مختلف طرح، اشکال، رنگ ها و اندازه وجود دارد. فقط به یاد داشته باشید قبل از خرید یکی از یک فروشگاه اینترنتی مشهور که ارائه می دهد کیفیت و کفش واقعی.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در سه شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۴ بعد از ظهر، ۳۸ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر