تبلیغات
شما عروسی صرف صدها هزار دلار کامل اگر نه در لباس عروسی خود را برنامه ریزی کرده ایم و در حال حاضر شما می خواهید برای پیدا کردن طلا و جواهر حق به لهجه که ایجاد زیبا که شما پیاده روی پایین راهرو. بسیاری از زنان خود را بیش از انتخاب طلا و جواهر عروسی راست عذاب. با این حال، ساخت که انتخاب نمی شود دشوار است اگر شما به دنبال چند راهنمایی ساده است.
Kristy necklace: Pearl and rhinestone Y style necklace // Dangle necklace // Bride Jewelry // Click now to buy:
کمتر لباس بیشتر جواهر شما می توانید لباس

اگر شما یک لباس عروسی بی تسمه است که برگ، شانهها و گردن و بازوها را لخت و ساده بدون بسیاری از تزئینات مانند گلدوزی یا محل کار مهره سپس جواهرات بیشتر شما می توانید لباس است را انتخاب کرده اند. در عوض از یک گردنبند تک رشته و یک دستبند نازک و یا هیچ دستبند در همه شما می توانید گردنبند رشته چند و دستبند اگر شما انتخاب می پوشند. در واقع، گردنبند و دستبند ضخیم تر اغلب تنظیم کردن لباس ساده و زیبا به بهترین مزیت.

در مقابل صادق است. اگر شما به پوشیدن بالا آستین لباس عروسی کلفت کامل با بسیاری از تزئینات و سپس می خواهید به می خواهید به پوشیدن طلا و جواهر عنوان کوچک که ممکن. یک جفت ساده از گوشواره است که اغلب همه طلا و جواهر این نوع از نیازهای لباس.

در نظر بگیرید که خط گردن در هنگام انتخاب یک گردنبند عروسی

گردنبند عروسی شما باید خط گردن لباس عروسی خود را لهجه. خط گردن گرد در لباس عروسی اغلب به خوبی نگاه کنید با یک شال گردن و یا یک مجموعه ساده از مروارید کوتاه در حالی که خط گردن V شکل به نظر می رسد با یک گردنبند سبک آویز. باز هم جواهرات خود را برای مطابقت با مقدار تزئینات در لباس خود را انتخاب نمایید. اگر شما یک مقدار زیادی از تزئینات شما ممکن است پیدا کردن یک قطره اشک طراحی ساده کار می کند بهتر از یک گردنبند با بسیاری از سنگ در یک الگوی گسترده ای است. در حالی که، یک لباس شب عروسی ساده با گردن V خوبی ممکن است از زرق و برق کمی بیشتر بهره مند شوند.

در نظر بگیرید لباس شما به طور کلی سبک

شما همچنین نیاز به در نظر گرفتن سبک کلی لباس خود را. لباس فوق العاده مدرن احتمالا نمی خواهد به خوبی توسط طلا و جواهر عتیقه لهجه شود مگر اینکه که جواهرات دارای یک طراحی نا محدود است. مانند عاقلانه لباس عاشقانه و یا قرون وسطی قدیمی از مد افتاده نمی خوبی با فوق العاده جواهرات سبک مدرن است. همیشه سبک لباس خود را در هنگام انتخاب طلا و جواهر عروسی در نظر گرفته و مطمئن شوید که جواهرات خود را لهجه لباس شب خود را بدون تحت الشعاع قرار است.

قرار دادن آن همه با هم

تنها راه برای دانم اگر طلا و جواهر خود را در حال رفتن به لهجه مناسب برای لباس خود را به آنها هر دو را بر روی هم. این ممکن است یک مشکل زمانی که شما به فکر خرید یک جواهرات گران قیمت را به عنوان برخی از فروشگاه های طلا و جواهر اجازه نخواهد داد که شما را به اجاره طلا و جواهر به منظور آنها را امتحان کنید. اگر این مورد است، و سپس به صاحب فروشگاه صحبت توضیح وضعیت خود را و ببینید که اگر شما می توانید حداقل بازگشت طلا و جواهر و تمام پول خود را اگر آن را با لباس عروسی خود را کار نمی کند.

در صورتی که امکان پذیر نمی باشد و سپس سعی کنید برای پیدا کردن یک گردنبند و جواهرات مجموعه ای در بخش طلا و جواهر مد از فروشگاه تخفیف محلی خود را که حداقل مسابقات سبک جواهرات شما با توجه به و ببینید که چگونه است که متناسب با لباس خود را. در حالی که این به شما یک تصویر کامل آن را حداقل به شما این ایده که گردنبند گران قیمت ممکن است نگاه می دهد.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در چهارشنبه، ۹ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۲ قبل از ظهر، ۳۷ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر