تبلیغات
در جشنواره کن، لا Croisette عنوان ماشین جوجه کشی برای روند زیبایی تابستان خدمت می کند، با شستشو ظاهر بی پایان از جنوب فرانسه نور خورشید الهام بخش مهره های اصلی مو فصل است. و اگر چه باب، نان، و blowouts دارند هر یک به نوبه خود در کانون توجه ریویرا حال، بدون زحمت از ویژگی های مشخص از سبک های بی پروا که چوب است.

فقط باربارا Palvin بپرسید. مدل مجارستان از این سایت بازدید او را به ساحل D 'Azur ساخته شده، نشان دادن دو طول می کشد در طولانی و آسان طول که به اندازه کافی به یک شیب دار کردن یک ضربه گرم و آب و هوا انتخاب کنید تا به قیچی هستند. امروز، آبشار Palvin از مو سبزه طلایی کشیده تمرکز روان و راحت بر شانه در چرخش، با دو بخش جانبی باریک به آرامی نورد و امن در پشت برای برداشت غیرمتعارف بر روی خار امواج ساحل.

هنگامی که زمان به حفظ موهای او کردن صورت خود را از آن آمد، Palvin برای یک موی دم اسبی ساده حل و فصل نیست. او طول او را به یک نسخه گیس باف عاشقانه از سایه سبک امنیت بالا در پشت سر و به پایان رسید نگاه با یک جفت از بزرگ، گرد محدود شده است. درس؟ حتی بی خیال ترین سبک های تابستان بهتر با پیچ و تاب است.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در پنجشنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۱ قبل از ظهر، ۴۹ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر