تبلیغات
سینه بند روزمره و بند ویژه: کرست (سوتین) به طور کلی به دو بخش دسته بندی کرد. به عنوان نام خود نشان می دهد، یک دسته است برای پوشیدن عادی و دیگری برای لباس مناسبت خاص، اهداف یا نیازهای. چنین پستان بند ویژه بی شمار هستند، اعم از (در حال حاضر بسیار رایج) فشار بالا سینه بند که باعث افزایش برش قابل مشاهده است، از طریق balconette که پروژه پستان به جلو و به جدیدتر سینه بند توپ را روی گوه شرت است که ویژگی های فنجان بافته شده است.Studded Hearts More

در میان سینه بند سینه بند روزمره پشتیبانی کامل آن، به عنوان نام آن پیداست، به طور کامل پشتیبانی و پوشش می دهد سینه، برای جلوگیری از دستکاری و jiggling هنگامی که شما حرکت است. این است که توسط یک گروه گسترده ای خوب با سه یا چهار تعطیلی مشخص، گرم و نرم است اما برش نمی کند و تاول و یا هر علامت قابل توجه بر روی پوست را ترک کنید؛ تسمه شانه گسترده ای هایی که به شانه قطع نمی. فنجان کامل است که به طور کامل در بر گرفتن سینه؛ احتمالا تختخواب، ممکن است بسته به انتخاب و یا نیازهای پوشنده لباس را خالی و ترجیحا با فلز یا پلاستیک بننج underwired.

برخی پستان بند پشتیبانی کامل دارای نوارهای بسیار گسترده ای و بند خط طولانی نامیده می شود. گروه ممکن است در واقع گسترش پایین تنه تا کمر یا بالاتر از باسن، سبک نیمه کرست. این نوع از سینه بند توصیه می شود زمانی که شما لباس یک لباس که تنگ در وسط، به دلیل سینه بند خط طولانی را خنثی دندانه بدن و از تصویرها به شما یک شکل بهتری می دهد. علاوه بر این، نوع خط طولانی از سینه بند کمک می کند تا ترویج وضعیت خوب توسط پشتیبانی تماس خود را که در آن دشوار را برای شما به اسلامپ و یا دولا دولا راه رفتن پایین.

دیگر بند پشتیبانی کامل طراحی شده اند به طور خاص رسیدگی به پشت و گردن مشکلات بالا دردناک همراه با slouching و یا افتادن. آنها متقاطع تماس باند که هم به جلو خم محدود، القای پوشنده لباس برای نگه داشتن وقار 'او. چنین پستان بند ممکن است مانند بند خط طولانی بدون پوشش گسترده برای نیم تنه پایین نگاه کنید. به دلیل پشتیبانی از آن را باید به پشت می دهد، این نوع سینه بند معمولا تنها بسته شدن جلو یا هیچ کدام در همه، از جمله در بند ورزشی کشش بیش از.

تغییرات در موضوع رخ دهد، البته. کامل شکل و یا سینه بند به علاوه اندازه نام یکی دیگر از برای bra-- پشتیبانی کامل، به عنوان مثال، طراحی شده است عمدتا به حمایت از سینه های بزرگ، و چون مردم در ویژگی های بدن متفاوت است، نه یک سبک متناسب با تمام. بنابراین مهم است برای شما برای پیدا طراحی مناسب و سبک از طریق اتصالات واقعی در فروشگاه. هنگامی که شما در پیدا کردن سینه بند مناسب برای شما، شما ممکن است پس از فروشگاه آنلاین برای آنها با استفاده از نام تجاری، سبک و اندازه.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در جمعه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶ قبل از ظهر، ۲۷ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر