تبلیغات
با پنج سال جامد ملاقات حضور جشن زیر کمربند خود را، لا لا آنتونی ثابت آشنا در توپ سالانه موسسه صحنه و لباس است. "هر سال شما همیشه می گویند، این خواهد بود که بهترین سال من،" آنتونی گفت: روز قبل از این رویداد. "اگر تمام ستاره چین، این خواهد بود من یکی از بهترین است." به نظر می رسد گذشته ملاقات جشن آنتونی از کلاسیک سنگین-رنگ آبی لباس شب زک Posen او را از انجامید 2012 به شجاعانه مربوط به اینده، به عنوان در لباس شب OMBRE تزیینات از سال گذشته از Nicolas جبران .

با این حال، در این سال، بازیگر اشتراک گذاشته شده در طول روز آمادگی خود را، او برای چیزی کمی جسورانه بود. "من فکر می کنم این لباس خواهد بود من آشکار ترین تا کنون." آنتونی با طراح ویتنامی نگوین تایلندی و سبک مادرش 'ماوی ریلی تیمی را به شلاق تا نگاه بیانیه ای ساخت که تا کنون بسیار فریبنده bucked شده در این سال موضوع Comme des Garcons فروش. "زیبایی شناسی ترویج Kawakubo همه چیز در مورد پوشش تا با کاهش غیر متعارف است که هم عاشقانه هستند،" نگوین توضیح داد. "بنابراین مادرش 'ماوی و من تصمیم به انجام مخالف و همه چیز را نشان می دهد، به رگ." محض سیاه و سفید دراز برای لباس شب آنتونی کریستال های آبی که به نمایندگی از رگ در بدن و به تخیل کمی به سمت چپ برجسته شده است.

در هتل کارلایل برای یک روز کامل از primping نشسته، آنتونی توضیح داد که حتی جانبازان از پروانه ها در پیش از شب بزرگ. اما، او گفت، "وقتی شما در گذشته فرش قرمز، شما فقط می توانید یک نفس عمیق بکشید، سپس بقیه شب را به آن لذت ببرید." در اینجا، آنتونی سهام زیرچشمی نگاه کردن در روند کنار هم قرار دادن بسیاری از نگاه سوختن او هنوز.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در پنجشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۶ قبل از ظهر، ۳۴ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر