تبلیغات
از یک سو، Erdem Moralioglu باعث می شود که برخی از لباس های زرق و برق دار که از لندن یا هر جای دیگر برای آن مهمتر جذاب تر و با ظرافت (و اغلب به طرز غیرقابل تصوری) ساخته می شوند. و از سوی دیگر، او در خلیج خلیج لندن ساکن است، مرکز حوادثی که در پایتخت بریتانیا اتفاق می افتد، به هنر و فرهنگ معاصر معروف است و دارای نوعی کتاب آدرس است که از بثت دیتو تا کییرا نایتلی -این نشان می دهد که او به عنوان مکانی که در آن زندگی می کند وصل شده است.Yves Saint Laurent, 1957
 
Moralioglu جذاب مطالعه در مقابل است. او کسی است که راه را در اطراف کوبه فیگو و توری گایپور می داند، آنها را به شکل ظاهری متناسب و رمانتیک گرانبها می کشد، اما همچنین می تواند آنها را به گونه ای طراحی کند که احساس راحتی و واقعی داشته باشد؛ نشان می دهد که او نیز در حال بررسی کفش هایی است که مدل ها پوشانده اند، چه اینکه چکمه های چاق و یا اکسفرد های قابل توجه است. (شاید همیشه اینطور بود: در سال 2007، او به سارا مورر گفت: "من با توری و تله مظنون هستم" و همه چیز خیلی تغییر نکرده است.)
 
داستان های تخیلی و غریزی ذاتی در لباس هایش نیز در نمایش های خود گل داده است؛ یک فضای فریبندهای که در پشت فروشگاهی Selfridges قرار دارد و لباسهایی مانند ساعتهای بعد از ظهر را شبیهسازی میکند، اینکه آیا یک اتاق نشیمن یا یک فانتزی دانمارکی در اواسط قرن است. با این حال، بزرگترین پیچیدگی در داستان این است که Moralioglu، با وجود کاملا مستقل، در حال رونق است، در حالی که با رکود اقتصادی جهانی و عدم اطمینان ناگهانی طراحی شده توسط U.K. در نظر Brexit، شکوفا شده است.
 
همه اینها بدون شک در زمانی که در 12 اکتبر در نیویورک با همکاری جوزف التوزارا و سیمون پورت ژاکوموس در گفتگو در کنفرانس نیروهای مد ووگو برگزار می شود، می آید. آنها در این روز به تعداد زیادی دیگر از مگالات استعدادها و نیروهای "" پیوستند، اما ما فکر می کردیم سرگرم کننده باشد که از او (و همکارانش) درباره مردم، مکان ها و لحظات فرهنگ پاپ، چشم انداز در مد. برای دیدن بیشتر این فضا را تماشا کنید و از بلیط www.vogueforcesoffashion.com دیدن کنید.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در دوشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۶ قبل از ظهر، ۴۱ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر