تبلیغات
مهمانان در طبقه Villa La Pietra فلورانس برای نشان دادن لباس مردانه بهار 2018 J.W.Anderson قرار گرفتند. در آنجا، در پیلین، برند، مجموعه ای از پرچم های آمریکایی را از کت های جین تا تزی سفید سفید به همکاری با Converse، که با پرچم پر جنب و جوش و آرم کوکا کولا سرازیر شد، نشان داد. در اینجا، پنج چیز درباره مجموعه ای از رنگ آمیزی آمریکایی ها می بایست در حالی که منتظر بررسی کامل سارا مورور هستید.
عکس: Indigital.tv

J.W. قلب شما
جاناتان اندرسون، sentimentalist؟ اگر قلم شناور قهوه ای که پیراهن های تزئین شده، کت های ترنشی و شلوار های خاجی را نشان می دهد، استیشن های بزرگ مد، ممکن است نقطه ای نرم در هسته خود داشته باشند. همچنین برای کسانی که قلب را بر روی آستین خود می خواهند کمی بلندتر صحبت کنند، لباسهای قلاب با رنگین کمان نیز وجود داشت.

کیسه بزرگ سلطنتی عالی است
اندرسون، خریداران غول پیکر Balenciaga، از دست داده اند، برای مدل های مردانه خود برای حمل باند، کیسه های غول پیکر را ساختند. کیسه های، برخی از راه راه و دیگران با لوگوی خود، به نظر می رسید خالی است - بهتر است که مدل ها با کمربند باریک حرکت کنند.

معکوس Collab، نشان داده شده است
علاوه بر تلنگرهای فرسوده، مدل های دو سبک کراوات Converse ساخته شده در همکاری با نام تجاری آمریکایی. یک J.W. بر روی نمادین همه ستاره ها، در زرق و برق سبز کبالت و گل کلم، و یک نسخه از یک ستاره یک ستاره با درزهای فرسوده در ابری آبی رنگ، را بردارید.

J.W.Anderson می خواهد جهان را به یک کک تبدیل کند
شلوار جین، کیف و تیز های گرافیکی با یک آرم جدید J.W.Anderson چاپ شد که به سبک کلاسیک کلاسیک کوکاکولا ساخته شده است. این فقط آخرین رشته ای از آرم ها است که در هفته مد مردان مجددا مورد استفاده قرار می گیرد.

جاناتان خود را به ظاهر بی اعتمادی تبدیل می کند
شعارهای تیز وجود دارد، اما در مورد تیز های پرتره؟ نگاه کنید به 20 برجسته تی شرت بزرگ چاپ شده با اندرسون خود، به عنوان یک افسر ارتش با متن طراحی شده است: مردان جنگجو لباس J.W. آندرسون. آمین...
+ نوشته شده توسط Kristinacook در پنجشنبه، ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۹ بعد از ظهر، ۵۱ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر