تبلیغات
چرم دامن برای محبوبیت گسترده ای در سراسر جهان به دست آورده اند. این در بسیاری از رنگ در دسترس هستند، اما دامن چرم سیاه و سفید گفته شده است که در سراسر جهان پر زرق و برق مد حاکم بود. بیایید ببینیم که چرا دامن سیاه و سفید، محبوب تر از بقیه از دامن عبارتند از:
#inspiração #fashion #amoobijoux:
سیاه و سفید چرم دامن کنتراست قابل توجه با پوست ایجاد می کند. اثر دامن سیاه و سفید می تواند مسحور، به خصوص، سیاه و سفید دامن کوتاه چرم.
چرم سیاه و سفید است درخشش طبیعی است. این باعث می شود جرقه زننده دامن نگاه.
کائوچو و بدن خود را پوشش به عنوان اینکه آن پوست خود را است. شما هرگز یک غیر متجانس با محیط یا دامن چرم بیمار نصب شده را پیدا خواهد کرد.

بسیاری از شخصیت های معروف لباس در چرم دامن سیاه و سفید، آن است که آیا مرحله است و یا اینکه آیا آنها در یک آلبوم ویدئویی شامل، و یا آنها راه رفتن بر روی سطح شیب دار.

اجازه دهید ما یک نگاهی به چرم دامن برای چند در سیاه و سفید:

توری تا چرم دامن سیاه و سفید: اگر شما فکر می کنید که تمام دامن سیاه و سفید در چرم اساسا همان، پس ما معذرت می گویند که شما به شدت اشتباه هستند. آیا نگاهی به توری تا چرم دامن سیاه و سفید در dressmewicked.com. این دامن کوتاه چرم است تماس زیپ و توری تا طرف که پنهان بخشی از پوست شما و سپس نشان می دهد برخی بیشتر. این توری تا دامن مطمئن شوید که اثر وسوسه انگیزی بر روی هر انسان است. دامن به فوق العاده بزرگ در 4 اندازه از کوچک در دسترس است و در 98 $ قیمت. برای اثر اضافه شده است، شما می توانید بالای طناب چوبه دار برای 60 $ خریداری کنید.

کائوچو و شکستن و دور دامن: این دامن کوتاه است زیپ طرف. بخش جلوی دامن است جزئیات در GROMMET انجام می شود. این دامن برای 75 $ در dressmewicked.com در دسترس است. چهار اندازه در دامن اعم از کوچک به بزرگ اضافی وجود دارد.

بسیاری از فروشگاه های آنلاین که در آن شما می توانید انواع مارک از چرم دامن سیاه و سفید در پیدا کردن وجود دارد. اگر شما بودجه، از طریق shopstyle.com فهرست. انواع متعددی از چرم دامن سیاه و سفید در اعم از 90 $ به 900 $ است.

اگر شما نمی خواهید به صرف تر، پس از آن شما می توانید حتی یک نگاه eBay.com برای جدید و همچنین دامن استفاده می شود. شما ممکن است قادر به انتخاب کنید تا یک دامن فانتزی. مغازه ها صرفه جویی می گزینه دیگری که در آن شما ممکن است خوب دامن چرم سیاه و سفید است. بسیاری از فروشگاه های آنلاین یک فروش ترخیص کالا از گمرک، بنابراین اگر شما صبر، شما قطعا می توانید پیدا کردن یک دامن خوب در قیمت مقرون به صرفه.

یک خرید شاد داشته باشید!
+ نوشته شده توسط Kristinacook در سه شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۹ قبل از ظهر، ۳۰ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر