تبلیغات
استفاده از رژ لب حنا برای شکستن رایگان از یورش مواد شیمیایی است. آرایش حنا یک ترکیب کامل از تکنولوژی مدرن و علم باستانی، که ارائه مراقبت کامل و زیبایی طولانی مدت کمک می کند. این آرایش حنا محبوب در حال حاضر حرف آخر را در راه حل های زیبایی در نظر گرفته.
☼Pinterest: @grungiegirl ☾:
لب حنا: یک جایگزین برای سرب شیمیایی

آیا می دانید که کلئوپاترا لب شیرین او با حنا و رنگ کارمین؟ بنابراین زیبایی افسانه ای از گذشته است. در حال حاضر، آن نوبت خود را به یک علامت است. قبل از اینکه ما با مزایای از سرب های حنا را ادامه دهید، در نظر گرفتن این: -

تحقیقات انجام شده توسط کمپین برای امن آرایشی و بهداشتی نشان داد که سرب های مواد شیمیایی حاوی بسیار فراتر از حد مجاز شود. این می تواند به خسارات جبران ناپذیری در سیستم عصبی منجر شود. همچنین، ممکن است در بیماریهای خونی و مغزی شود. مصرف طولانی مدت از سرب حتی ممکن است سرطان را آغاز کند.
سرب شیمیایی نیز حاوی مقادیر کمی فتالات بوتیل بنزیل یا BBP. این ماده شیمیایی می تواند رشد بافت پستان را دستگیر کنند.
اثری از فلزات سنگین مانند مس، کروم، کبالت و آرسنیک، نیز در رژ لب های مواد شیمیایی در بر داشت.

فوق تنها برخی از مواد شیمیایی موجود در لوازم آرایشی، و عوارض آن. بنابراین، برای محافظت از خود از مواد شیمیایی مضر، استفاده از رژ لب حنا گیاهی و آرایش حنا. سرب بر اساس حنا مانند لب حنا نه تنها نوع بر روی لب خود را، بلکه بر روی حیوانات. دلیل این است که هیچ یک از آرایش حنا نیاز به آزمایش بر روی حیوانات. از این رو، دفعه بعد که شما لباس یک رژ لب حنا، احساس گناه نکنید برای شکنجه یک حیوان بی گناه است.

حنا پماد: مزایای

ارتقا مجموعه خود را به یک رژ لب حنا برای آزادی 100٪ از مواد شیمیایی و منافع، که عبارتند از:

توانند از رنگ های غنی، مناسب برای همه موارد.
آزادی از کت رژ لب چسبنده، با توجه به پایه آب غنی شده خود را.
مزایای عصاره حنا خالص است.
قابلیت دو به عنوان یک رژ لب و خط لب.
لب رطوبت داده به دلیل وجود پروتئین گندم است.
رنگ لکه ضد که برای دیگر باقی می ماند.
خنک و تازه، با توجه به نعناع و مواد دیگر.
بدون سلب.
براق، کرم و لب شیرین به دلیل روغن های طبیعی آن است.
نرم افزار صاف.

آرایش حنا مانند لب حنا می تواند به عنوان خط لب به طرح لب، قبل از استفاده از آن به عنوان یک رژ لب به طور منظم استفاده می شود. احساس سوزن سوزن شدن که شما ممکن است احساس به دلیل عصاره نعناع است. رژ لب حنا حق را از دامان طبیعت می آید. از این رو، این حاوی مواد تشکیل دهنده طبیعی است که افزایش زیبایی خود را، به آرامی و به طور موثر.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در سه شنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۲ قبل از ظهر، ۳۸۸ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر