تبلیغات
فقط در شب گذشته، جنیفر لوپز ویدئویی از اولین اثر او "If You've Love من" از آلبوم اول خود را در شش در جشن نمایش جهان رقص، که در آن او یک قاضی است. لوپز کلیپ را ضبط کرد: "اگر دوست داشتی عشق من # 1 در اینجا اولین اولین رقص من از اولین ویدئو من از اولین آهنگ من بوده است." حتی الکس رودریگز او هم طرفدار آهنگ بود و اظهار داشت: "گوسفند. "

و چگونه او نمی تواند باشد؟ نه سال در سال، این ویدئو هنوز هم قرمز است، هر دو آهنگ و عالمانه. سال 1999 سالی بود که مینیمالیسم براق را با انفجار فلاش زودهنگام و البته یک اشاره از وب 1.0 به وجود آورد. در کلیپ، طیف وسیعی از شخصیت ها، از یک دختر کوچک تا مکانیک عرق خورشید به یک زنبور عسل زنانه، توسط لوپز توسط یک جریان صوتی lo-fi منتقل می شود. یک عجیب بی ارزش؟ جوان آدم رودریگز، با استفاده از کلید های وفایی خود، صندل و جوراب های شلوار، که به نظر نمی رسد برای متوقف کردن نوازش، به نظر برسد.

بر طبق نظر سبک لوپز در آن زمان، آندره لیبرمن که برای ایجاد برچسب A.L.C. و همچنین مسئول لباس ورساچی هنرمند سرگرمی در سال 2000 Grammys بود - این ویدئو در مورد جفت کردن مکان در صنعت موسیقی برای لوپز بود، که بیشتر به عنوان یک بازیگر شناخته شد. لیبرمن می گوید: "در آن زمان، این یک ویدیو مهم برای ما بود که او را تاسیس کنیم و سبک خود را به عنوان یک هنرمند شروع کنیم." "این در مورد تلاش برای تعریف جنبه های مختلف از عناصر است که او را پس از آن و امروز بنابراین بسیار منحصر به فرد است. او یک شخص نیست و عمیق و غنی است. "

این تطبیق پذیری را می توان در تمام ویدیوها در تعدادی از منظر مشاهده کرد. در ابتدا، لوپز دوربین را در اغلب اوقات سفید و سفید سفید، از جمله یک بیکینی چرمی Chrome Hearts با زدن آینه های آبی رنگ آبی، خوش آمد می گوید. یکی دیگر از لحظات ایستادن، زمانی است که لوپز از طرف "جنی از بلوک" با ناگهانی رقصیدن به موسیقی لاتین را نشان می دهد. (احتیاط را گوش کنید و کسی فریاد می زند "پاپی"!) برای این صحنه، لوپز قبل از بازگشت دوباره به یک لباس نقرهای لکه دار، به صورت شلوغی از شلوار محموله آبی و یک جور کفش ورزشی حرکت می کند. لیبرمن می گوید: "کفش AirMax است!" "من فکر می کنم که محموله ها رالف لورن بود و لباس ورساچه بود." و البته یک عنصر کلاسیک لوپز در طول کل ویدیو موسیقی و حتی امروزه ستارگویی نیز دیده می شود: علامت امضا او.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در پنجشنبه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱:۴۲ بعد از ظهر، ۱۰۰ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر